ParkLeaksMC

Meer nieuws

Phantastische vooruitgang in McThemeParks!

8 februari 2020

Wat is McThemeParks?

McThemeParks is een server die momenteel hard werkt aan het pretpark Phantasialand. Later kunnen Walt Disney Studios, Europa-Park, Plopsaland de Panne en andere parken nog worden toegevoegd. De openingsdatum komt steeds dichterbij, waardoor we binnenkort ook een beta zullen gaan plannen!

Phantasialand

Begin 2018 zijn we begonnen aan het pretpark Phantasialand. Het is een enorme uitdaging om dit park te maken, dit door de detaillering die het park bevat en door de kleine oppervlakte die het park heeft. We waren begonnen met Berlin en hebben inmiddels al zo’n 65% van de server af! De gebieden die op dit moment al aanwezig zijn, zijn: Fantasy, Berlin, Mexico, China Town en Mystery met onder andere Klugheim!

Phantastische vooruitgang in McThemeParks!
Phantastische vooruitgang in McThemeParks!

Ons team en rangen

Ons team bestaat op dit moment uit 7 personen. Wij vinden het fijn om ons team klein te houden, omdat het team dan veel overzichtelijker blijft en het zo nog gezelliger is. Verder hebben we nog onze ClubCard rang: dit is onze versie van die VIP-rang waarmee je attracties kunt besturen, vliegen en andere functies die later bekend gemaakt zullen worden.

Phantastische vooruitgang in McThemeParks!

Beta-opening

Nu onze server steeds meer vorm begint te krijgen, komt een beta opening steeds dichterbij. De attracties die je bij de beta onder andere zult kunnen bezoeken zijn: Wellenflug, Hotel Tartüff, Hollywood Tour, Taron en nog meer attracties die later bekend gemaakt worden!

Naast attracties bezoeken zal er meer te ontdekken zijn in onze map zoals winkels bezoeken en shows bekijken! We verwachten de beta te houden ergens herfst 2020! Het lijkt ver weg, maar het is sneller dan je denkt! Nieuwschierig naar meer informatie over ons park, winacties en op de hoogte te blijven van de beta data? Dan kan je ons het beste in de gaten houden via sociale media zoals Discord, Twitter en YouTube.

Delen:
Advertentie
Advertentie

Reacties

Je kunt hieronder een reactie achterlaten.

Condor4776
Condor4776
18 maart 2020 om 0:56 uur
@GwnJernoow Toen ik op de server was waren er geen problemen. Ik zou als ik jou was dan toch maar eens kijken naar je internet🤔
Python1110
Python1110
13 februari 2020 om 21:28 uur
Mooie artikel maar meerder parken zou ik persoonlijk niet doen ieder z'n mening.
Python3540
Python3540
10 februari 2020 om 16:57 uur
@Fenix9154 Toen ik er was deed je server het nou niet zo heel soepel 😉
Condor4776
Condor4776
9 februari 2020 om 18:13 uur
🤔
Fenix9154
Fenix9154
9 februari 2020 om 17:48 uur
Onze server heeft wel wat meer GB dan dat. :)
Python3540
Python3540
9 februari 2020 om 14:27 uur
Ik zou je server eerst maar upgraden want met 1 GB red je het niet 😉

Geef een antwoord

Je reactie is pas zichtbaar na controle.