ParkLeaksMC

Meer nieuws

McThemeParks opent voor het eerst Phantasialand map voor Clubcard rang

23 juli 2021

Goed nieuws! McThemeParks opent eindelijk (gedeeltelijk) haar poorten. Op dit moment werken we al een tijdje aan het park “Phantasialand”. Deze map is nu eindelijk klaar voor een eerste beta, speciaal voor onze Clubcard rang.

McThemeParks opent voor het eerst Phantasialand map voor Clubcard rang

De openstelling


Het beta evenement zal plaatsvinden in het weekend van 31 juli en 1 augustus. De server zal openen op zaterdag om 14:00 en zal doorlopend geopend zijn tot zondag 23:00. Houdt er wel rekening mee dat tijdens deze openingstelling de server en attracties nog niet optimaal werken. Gedurende de beta zal nog niet alles geopend zijn.

De gebieden Berlin en Fantasy zijn open, hierin zijn onderandere attracties geopend zoals Hotel Tartüff, Hollywood Tour, Crazy Bats en enkele flatrides. Meer gebieden zullen geopend worden wanneer we naar een officiële opening gaan.

McThemeParks opent voor het eerst Phantasialand map voor Clubcard rang

Clubcard rang


Met onze Clubcard rang kun je vanaf de officiële opening onder andere vliegen, attracties besturen en vele andere acties uitvoeren! Één van de voordelen van deze Clubcard is dat je toegang zal krijgen tot exclusieve evenementen, zoals dit besloten evenement.

Misschien denk je nu, hoe kom ik aan zo’n rang?
Er zullen de komende weken enkele giveaways plaatsvinden via onze discord en sociale media kanalen. Ook kan je deze rang kopen via onze webshop. Een rang kopen kan via deze link: store.mcthemeparks.eu

Tijdens dit evenement is het ook mogelijk dat je als Clubcard houder uitgekozen wordt om één van de eersten te zijn om het besturingssysteem van onze attracties uit te testen! Ook is er wellicht de mogelijkheid andere functies uit te proberen.

McThemeParks opent voor het eerst Phantasialand map voor Clubcard rang
McThemeParks opent voor het eerst Phantasialand map voor Clubcard rang

Kan jij net als ons niet wachten tot we openen? Wij hebben er in ieder geval al zin in! Join onze Discord voor meer informatie en de aankomende giveaway. Onze server is te joinen via server.mcthemeparks.eu.

Zien we je dan?

Delen:
Advertentie
Advertentie

Reacties

Je kunt hieronder een reactie achterlaten.

Geef een antwoord

Je reactie is pas zichtbaar na controle.