ParkLeaksMC

Meer nieuws

De start van AventorCraft

12 september 2020

Het park is een tijdje terug gestart met moeite is eindelijk online, maar de poort is nog gesloten. En de eerste attractie van AventorCraft is klaar. Het is een darkride en je gaat in de schoenen staan van een astronaut. Als je bent ingestapt ga je met de racket naar de ruimte, maar er gebeuren daar rare dingen…

Attractie Space Walk op Minecraft Pretpark AventorCraft

Space info

Het duurde best lang voordat ons eerste attractie klaar was, maar het resultaat is prachtig. Onze bezoekers kunnen dat binnenkort ook zien. Het eerste gebied heeft een Space thema.

Als dat gebied eenmaal klaar is dan kan het park open en kunnen de bezoekers de attracties in. En het gebied is dus al een darkride, maar er komt ook nog een SteelCoaster, FreeFall Tower en een Music Express.

Natuurlijk komen er nog een andere gebieden met toffe attracties. Ons team is best klein dus het kan best lang duren.

Attractie Space Walk op Minecraft Pretpark AventorCraft
Attractie Space Walk op Minecraft Pretpark AventorCraft
Attractie Space Walk op Minecraft Pretpark AventorCraft

Vacatures

Wij willen dus ons team uitbreiden. En jij kunt daarbij horen. Zo zou ons park vliegensvlug groeien en zijn onze bezoekers ook blij. Er zijn een aantal banen waarvoor jij kunt solliciteren: bouwen / techniek/ 3d modellen / gasten service en developer. Er zijn wel een aantal dingen waar je aan moet houden.

Wil je hier meer over weten? Neem dan een bezoekje aan onze Discord. Als je niet wordt aangenomen kun je altijd nog een rank kopen.

Delen:
Advertentie
Advertentie

Reacties

Je kunt hieronder een reactie achterlaten.

Python8275
Python8275
13 september 2020 om 21:35 uur
Ah yes, een ritje maken in de "racket" XD

Geef een antwoord

Je reactie is pas zichtbaar na controle.